| Fineas666 a întrebat:

sunt baiat si am parul cret... cum pot sa imi las parul mult mai lung? cu masca de ricin? cum se foloseste si de unde o cumpar, cu cat? DAU FUNDA PT RASPUNS COMPLEX!

Răspuns Câştigător
| ilinca47 a răspuns:

Buna! iubesc parul cretbig grin din cate stiu uleiul de ricin face minuni in sensul ca ajuta la cresterea parului daca il folosesti corect
adica de 2 ori pe saptamana inaintea spalarii parului. poti sa.ti cumperi ulei de ricin de la farmaciile naturiste, e o sticluta mica, si costa cam 10 lei,si poti sa-ti iei casca dinaceea din plastic pentru cap, tot de la farmacie, sau chiar dintr-un magazin de cosmetice, detergenti si altele...succes!

| Fineas666 explică (pentru ilinca47):

Dar de cate ori pot sa folosesc sticluta aceea si cat imi va creste parul?

1 răspuns: