| Unia23 a întrebat:

Buna TPU :*!

Urmeaza sa-mi schimb samponul si balsamul si am nevoie de un sfat. Am parul degradat serios pe lungime si gras la radacina, fara pic de volum. Care dintre urmatoarele sampoane mi le recomandati de la elseve : Fibralogy sau Total Repair Extreme?

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Cu siguranta Total Repair Extreme.

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

L'oreal Paris elseve cel in ambalaj rosu cu alb este si sampon si balsam, dar in fine pe fiecare sticla de sampon/balsam scrie beneficiile pe care ti le ofera, crede-ma si eu folosesc si este foarte eficient, sper ca te-am ajutat :* Funda?

| LisandruNo1 a răspuns:

Head & shoulders volume boost.
Total Repair Extreme. Sper ca am fost de ajutor