| MrCrow a întrebat:

Vreau sa-mi vopsesc parul. Este de culoare saten,insa eu vreau sa-l vopsesc cu spuma, ca sa pot elimina culoare dupa cateva spalari.Intrebarea este daca ma vopsesc alb(argintiu),cu spuma, culoarea va fi vizibila?(am parul saten)

3 răspunsuri:
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Daca e saten deschis, cu siguranta. Oricum cred ca iti prinde si pe saten un pic mai inchis.

| MrCrow explică (pentru OanaAlexandra123):

Dar vorbesc de spuma coloranta. Ai retinut partea aceea nu? tongue

| SorayaYG a răspuns:

In niciun caz nu va prinde pe parul saten, cu atat mai putin o spuma. Ar prinde pe parul blond( cu alte cuvinte, decolorat) si ti-as recomanda sa faci asta la salon, deoarece exista 2 riscuri: 1. Sa iti distrugi parul si 2. Sa nu te decolorezi uniform si sa iti ramana pete portocalii/satene (cum ar arata argintiul tau pe asa ceva?)