| AnemonaP a întrebat:

Buna tuturor. Culoarea parului meu natural este brunet. De 3 luni m-am vopsit un ciocolatiu mai deschis,am folosit o vopsea ce includea si decolorarea parului. Acum mi se vad radacinile,si nu mai vreau sa ma vopsesc pe viitor. Parul meu este deja foarte ars si uscat. Cum imi pot lua vopseaua din par pentru a reveni la culaorea mea naturala? Este o varianta sa il vopsesc brunet, culoarea mea naturala.Alta varianta nu ar exista? Astept variante, sfaturi.
Funda+vot!

1 răspuns:
| Leerix a răspuns:

Cauta-ti o culoare identica cu culoarea ta naturala si doar asa rezolvi problema, cand iti vor creste radacinile nu se va mai observa diferenta.