| Euletitia a întrebat:

Va place combinatia turcoaz-bej? Eu am un costumas -sacou cu maneca scurta si fusta- de culoare turcoaz si vreau sa-l accesorizez cu o pereche de pantofi decupati in fata de culoare bej-nude si o poseta de dimensiuni medii tot bej-nude. Cum vi se pare?

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Se pare ca Herve Leger este de acord cu aceasta combinatie:

http://www.divahair.ro/......cest_sezon

| Euletitia explică (pentru foxsilver):

Nu ma prea ajuta acest link pentru ca aici prezinta combinatia galben mustar-turcoaz sau verde-maro cafeniu, deci nu turcoaz-bej nude. mersi pentru link, ma va ajuta la alte sugestii de combinatii vestimentare.