| BiancaElenaBM a întrebat:

Buna ziua va rog sa ma ajutati am o foarte mare urgenta in ultimele zile mau piscat tantari pe tot corpul si ma ustura si se vede foarte foarte urat mi ati putea recomanda remedii naturiste pentru a scapa de aceste piscaturi asa de inestetice va rog foarte frumos pentru cel mai bun remediu sau sfat dau funda promit multumesc

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Eu folosesc alifie de galbene sau albus de ou. Sau daca nu, este buna si sarea sa stii. happy

| BiancaElenaBM explică (pentru Rakanishuu):

Multumesc frumos sper sa imi foloseasca happy