| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

Cam cati cm creste parul daca te faci cu ulei de ricin funda

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Aceasta masca face minuni pentru parul tau.1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe saptamana.

| ancutzika27 a răspuns:

Ai pus 5 intrebari despre aceeasi chestie.Esti cheala? N-ai google?

| camifgtjfjtyfmh explică:

Ancutzica27 sa stii ca nu is cheala da vreau sa imi creasca parul mai repede ca m-am tuns in bob si nu stiu ce sa mai fac