| AmaliaE a întrebat:

Cati cm e normal sa aiba in talie o fata de 16 ani, 1.65 inaltime si 48 kg ca sa arate bine?
Sau pur si simplu cati cm e normal sa aiba in talie o fata de 1.65 inaltime ca sa arate bine?

2 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Pai cum se zice daca vrei sa arati bine precum un model 60 cm normal. Dar la varsta ta poti sa ai si 70..nui problema sunt unele fete care nu au pic de burta si,, aripioare'' si au 70 si ceva in talie deoarece au oasele mai late. happy
Succes :*

| CandyTetris a răspuns:

Talia nu prea e ceva ce tine de inaltime, varsta sau greutate ci de formatul corpului tau, deci nu exista o cifra anume.Important e sa stii sa te imbraci potrivit corpului tau ca sa pui bine in valoare talia pe care o ai.Hope I helped.happy