| zurick a întrebat:

Ce cremă hidratantă fără parfum pentru tenul gras și sensibil recomandați? Până acum toate variantele încercate au fost un eșec.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

La roche posay hydreane lejer.

| Simpatic a răspuns (pentru Ofiintă):

Da,asta o recomand si eu e foarte buna

| Exilee a răspuns:

Pacat. Inca mai esti pe TPU?

| zurick explică (pentru Exilee):

Câteodată, tu de ce ești? laughing

| Tonobil a răspuns:

Bioderma are creme pe tipuri de piele gras, sensibil
Eu am Bioderma sensibio light pentru hidratare e super buna, usoara, fara miros, intra in piele, nu ramane lucioasa

| belindaaa a răspuns:

La Roche Posay - Effaclar Duo.

| AnyArt a răspuns:

Încearcă Apidermin cu lănțișor de matca.

| Blinkeu a răspuns:

Eu am un ten foarte pretențios. Am avut aceeași problemă. Eu folosesc Effaclar H de la La Roche Posay. Folosesc în general produsele din gama lor. Dacă ai probleme cu acneea, recomand și double cleansing. Adică, prima dată curățăm tenul cu apă micelară, fie că am purtat sau nu machiaj, pentru mine singura care merge e cea de la Garnier, și abia apoi un gel de curățare. S-ar putea să știi asta deja, dar m-am gândit că ar fi bine să menționez chiar și așa.