| CristiCryssu a întrebat:

Ce parere aveti despre Dreaduri? am de gand sa imi pun peste cativa anisori, cel putin mie mi se par interesante.astept si parerile voastre

5 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Sunt interesante...imi place mireasa de aici si poza 18 cu fata aia cu spatele http://dreaduri.wordpress.com/. sunt cuidate si incalcite dar imi plac

| Bubbles_8156 a răspuns:

Pai. cum a zis si thechocolate sunt interesante.
Dar eu as zice sa nu risti sa-ti strici parul.
Cat timp ai alea in cap nu poti sa te piepteni, sau sa faci baie, si mi se pare ft ciudat.
Imi plac si mie, dar sa nu le vad la mine, poate la altcineva

| paramore_7972 a răspuns:

Si mie imi plac... mi-am facut anul trecut unul. e oribil sa il desfaci si iti strica tot parul...iti recomand sa nu iti faci si chiar daca faci ai grija pentru ca nu toate variantle de pe net sunt bune(mai ales aia cu bricheta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata super bine dar pentru asta trebuie sa ai parul destul de lungut.Am amici care si-au facut cu parul nu foarte lung si nu prea si le pot prinde si arata ciudat.In schimb, am un prieten, Andrei care le are foarte foarte lungi si arata genial.
Eu zic sa-ti faci!

| claudia_9086 a răspuns:

Mie imi plac
sunt frumoase