| DAC a întrebat:

Ce parere aveti despre epilarea pe maini la femei?

13 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Consider ca e necesar. dar sa folosesti ceara sau aparatul, nicidecum lama de ras

| mgtow a răspuns:

La picioare si la zona intima inteleg dar la maini e ceva ce n-am auzit niciodata nici nu cred ca s-ar epila pe maini.

Apache
| Apache a răspuns:

Esti fata ...merge sa faci asta!

| Vizitiul a răspuns:

Ceva firesc, si pe maini si pe picioare si la savarina, nu?

| aDDa_4644 a răspuns:

Da eu am epilez peste totblushing nu ma simt bine si Promotie are dreptatelaughingrolling on the floorlaughinglaughinglaughinghappylaughinglaughinglaughing

| GaBBiii a răspuns:

Orice femeie trebuie sa se epileze.
Cat despre maini...Deci esti femeie si nu este o rusine sa te epilezi pe maini.
Consider ca este o rusine daca la o femeie i se vede parul de pe maini. urat foarte urat...
Pa, Pa :*!

| Ciprian a răspuns:

Consider ca este necesar sa se epileze.

| JamesDeLa2 a răspuns:

Nu prea e indicat...parul de pe maini nu se epileaza. Oriunde dar nu pe maini!

| Adorable a răspuns:

Buna!
Eu nu ma epilez deoarece exista foarte multe sanse ca parul sa creasca mult mai mare decat inainte. Daca ar fi mare l-as vopsi blond, sa nu se vada!

| obsesion a răspuns:

Daca te epilezi cu bic atunci faci rau dc creste mult si arata urat dar cu epilator sau ceara atunci sunt pro!

| CookieYumm a răspuns:

Normala straight face.
Am multe prietene care nu se epileaza pe maini.
Sincer mie mi se pare dezgustator straight face.
In fineh.

| cristin_8513 a răspuns:

Exista CREMA DE DECOLORARE A PARULUI NEDORIT DE PE FATA SI CORP DR TEMT; decoloreaza parul de pe fata, brate, sani, picioare si corp pentru a se potrivi tonurilor naturale ale pielii si care nu poate sau nu se doreste a fi epilat. www.drtemt.ro

| andruS_9633 a răspuns:

Este chiar foarte normal, dar te sfatuiesc sa folosesti cearahappy