| blondis88 a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile puternice care trec peste orice si nu sufera in fata nimanui?

14 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Nu sufera in fata nimanui? Adica vrei sa spui ca nu isi descarca sufletul in fata cuiva. Cred ca asta vrei sa spui. Acum poate sunt baiat si zici ca nu stiu ce vb dar mi-e greu sa cred ca exista femei puternica care trec peste ORICE si nu sufera. Hai sa fim seriosi. Important e sa aiba pe cineva alaturi de ele fata de care sa isi descarce sufletul. Spun asta pentru eu sunt intr-o astfel de situatie si nu este deloc placuta.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Deşi îi cam sperie pe puştani şi pe acei "macho" imberbi, bărbaţii adevăraţi le adoră pe femeile puternice.

| Adry05 a răspuns:

O sa se poata descurca in viata asta grea...

| MissL a răspuns:

Respect.

| diidii a răspuns:

Bravo lor`smug

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Sunt un exemplu pentru toate femeile happy sa fii puternic si sa nu te lasi in fata nimanui este o calitate de admirat.

| shnako a răspuns:

Nu exista asa ceva. Sunt doar niste prefacute.

| alinac a răspuns:

Daca nu arata asta nu inseamna ca nu sufera...dar asta inseamna ca are ceea ce se numeste "tarie de caracter" nu multa lume poate trece cu capul sus prin anumite situatii.bravo lor!

Răspuns utilizator avertizat
| andrei_4094 a răspuns:

Au suflet de barbat laughing

| HoneyBunnie a răspuns:

Poi sunt de admirat! Da in sufletul lor, crezi ca le e usor? Sunt sigura ca nu. Sunt femei! Si noi femeile suntem sensibile. Ca reusesc bravo lor, dar dp meu dv e superficial. Daca ai sta de vorba cu o asemenea femeie, si sa se deschida in fata ta, probabil o sa fi impresionata. Dar toti trebuie sa fim puternici, ne ridicam si mergem mai departe. Un pas inapoi inseamna sa poti merge inainte. Si viata nu e atat de sweet sa se termine cand vrem noi. Nu avem icotru. Totusi be strong!

| Alberto_3830 a răspuns:

Iau pastile pe ascuns.

| cristi112233 a răspuns:

Si ele sufera dar nu atunci cand e cineva prin preajma, deci nu exista femei care sa nu sufere deloc...

| Day_2792 a răspuns:

Eu una admir foarte tare acest tip de femei cu un caracter puternic. Din păcate eu nu sunt aşa, deşi mi-ar fi plăcut să fiu o persoană greu de impresionat, puternică şi care să impună respect.
Cunosc o astfel de femeie, se întâmplă să-mi chiar rudă şi mi se pare minunat, că după ce ai primit multiple "palme" din partea vieţii, nu s-a lăsat şi deşi este bolnavă luptă în continuare pentru ca celor dragi ei să le fie bine.