| sonia7026 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten Dermablend de la Vichy?

7 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Eu cred ca e bun dar nu conteaza ce fond de ten folosesti atata timp cat nu iti deterioreaza tenul.

| sonia7026 explică (pentru CrissuCristina):

Nu mai raspunde ma fetito daca nu ai incercat.Asta ai facut si la intrebarea precedenta postata de mine.Esti in cautare de funde?

| CrissuCristina a răspuns (pentru sonia7026):

Ma doare undeva de parerile tale raspund la ce vreau eu.Nu mai pune intrebari pe TPU deca nu vrei sa ti se raspunda la ele.

| CrissuCristina a răspuns (pentru CrissuCristina):

N vezi ca daca nu raspundeam eu nu aveai niciun raspuns la intrebarea asta?

| sonia7026 explică (pentru CrissuCristina):

Nu aveam si asta era...cu ce ma incalzeste un raspuns fara fundament k al tau? Era logic pentru oricine k nu imi doresc un fond de ten care sa imi deterioreze tenul.Intrebarea era strict pentru cele care au folosit sau folosesc acest fond de ten.

| CrissuCristina a răspuns (pentru sonia7026):

Atunci inseamna ca nimeni de pe TPU nu foloseste pentru ca tot nu ai niciun raspunsin afaraa de al meu

| sonia7026 explică (pentru CrissuCristina):

E posibil