| Dollicious a întrebat:

Ce sampon e bun pentru caderea parului si pentru parul despicat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-te la 2-3 luni si foloseste samponul si balsamul din gama de la nivea long repair. Fundita?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru păr despicat este nevoie de foarfecă, clar!
Pentru stoparea căderii părului ai nevoie de unul cu vitamine.
Pa, pa.

| BeHappyForMe a răspuns:

Relalid pentru caderea parului si glis pentru par despicat

| Roxy_9585 a răspuns:

Cred ca sampoanele Dove sunt cele mai bune pentru orice tip de par, ti le recomand; fundita?

| Banannie a răspuns:

Eu am mers la farmacie si mi-a dat tratamente de par de la Gerovital. Nu sunt scumpe si de la ele chiar se observa o diferenta. Cele pe care le gasesti la tot pasul nu cred ca dau rezultate.

| Banannie a răspuns (pentru Banannie):

Aaa si pentru varfurile despicate nu prea ai ce sa faci, doar nu le lipesti la loc nu?hee hee
Incearca sa ti le tunzi o data la 2-3 luni happy.