| anonim_4396 a întrebat:

Ce tratament facial recomandati pentru tenul patat de razele soarelui?! Funda. Merci si o zi plina de caldura sufleteasca.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Vezi ce te ajuta aici,
http://www.one.ro/......ui-7703546
Multumim,si tie iti dorim o zi plina de caldura sufleteasca!
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mc frumos.

| Okami23 a răspuns:

Incearca lamaia

Peace,
Tigress

| anonim_4396 explică (pentru Okami23):

A incercat si nu prea merge treaba, o ajuta...dar nu asa cum isi doreste. merci.

| xAliya a răspuns:

In primul rand foloseste protectie solara minim 30 vara si minim 15 iarna/toamna.Iar ca tratament te poate ajuta fie exfolinti folositi zilnic(AHA-acid glicoic), fie un peeling cu o concentratie mai mare de AHA ca de exemplu 30% AHA.Insa realizat numai de un medic dermatolog.

| anonim_4396 explică (pentru xAliya):

Multumesc frumos, ii voi comunica. O seara placuta.