| Liviu321 a întrebat:

Credeti ca exista vreun leac pentru a scapa de cosuri? Eu zic ca nu deoarece am incercat aproape orice crema, solutie etc. si tot nu am scapat de ele. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| bLoNnNda a răspuns:

Pasta de dinti:d ti le usuca.Eu asa am scapat de ele:p dupa ce am incercat creme, solutii, masti si toate alea.E adevarat ca raman semne rosii dar trec in cateva zile.Inainte de culcare te speli bine pe fata si apoi pui pasta de dinti pe cosuri, nu te dai si in zonele neafectate ca te inrosesti degeaba.Si ziua daca stai in casa poti sa faci acelasi lucru.Ti le usuca imediat. Apoi incearca sa te speli foarte des pe maini cu apa si sapun ca sa fii curata cand pui mana pe fata fara sa-ti dai seama.Eu folosesc o crema cu ulei de masline, ca sa dispara unde au fost cosurile si a ramas rosu.Succes:*

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
daca nu ai incercat inca poti sa iti cumperi ivatherm akne syt( eu il folosesc tot timpul si afec minuni, a doua zi cosurile deja dispar), daca nu cel mai recomandat e sa te duci la dermatolog.

| Youcandoit a răspuns:

Cosurile trec si vin, adica iti pot trece pentru o perioada dar dupa iti apar din nou.O sa iti treaca si nu iti mai da cu tampenii pe fata.

| Anndaa a răspuns:

Menstruatia e si un remediu si de vina