| darck150 a întrebat:

Cum imi conving parinti sa imi ia un LG t500 am 11 ani si sunt singurul din clasa care nu are un touch si m-am saturat sa mi se spuna ca telefonul meu actual e din gunoi plz nu stiu ce sa mai fac si vreau enorm mobilu ala!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ai 11 ani si vrei touch?
Eu am 15, si nu vreau! Telefoanele cu touch sunt niste panarame care, daca le scapi s-a zis cu ele!
Daca nu ai telefon pe touch asta nu inseamna ca e un gunoi... exista telefoane mult mai scumpe decat cele pe touch.
Mai asteapta un an, 2 si apoi le spui parintilor sa-ti ia un telefon nou. unul cu sina cel mai convenabil.

Sper ca te-am ajutat :*

| xByBySooR123 a răspuns:

Pai trebuie sa iei note bune la scoala si sa fii ascultator daca vrei telefonul