| alynutza_7638 a întrebat:

Cum pot sa devin mai populara in liceu?:Xfundita...+vot...

Răspuns Câştigător
| strawberry03 a răspuns:

Pai din partea mea consider ca nu trebuie sa te faci popularawinking dar multi care au vrut sa fie populari sau bagat mult in seama...adica nu erau tacuti sau retrasi, trebuie sa te arati diferita de ceilalti dar in acelasi timp sa atragi atentia, si poate sa te imbraci diferit, dar eu cred ca asta fac in general cei care vor laude sau sa fie apreciati, nu zic ca e un lucru rau dar nu asta e important pentru ca cei care au vrt sa iasa in evidenta au luat`o rau... cele de la mine din scoala eu sunt mereu retrasa si nu am avut niciodata probleme si nu am fost implicata in nimic, dar succes si sper sa iti iasa as cum vrei daca doresti sa fii popularawinking tine minte sa nu faci o impresie proasta

6 răspunsuri:
| Quiescent a răspuns:

Mergi topless pe holurile școlii happy

| Heilinheilo a răspuns:

Cum? In primul rand trebuie sa fii o eleva buna,sa te stie profii de un copil descurcaret,iar in al doilea rand implica-te in tot ce inseamna revista scolii,proiecte sau tot ce tine de organizarea petrecerilor balul bobocilor si iesi weekend-urile cu colegi la un party eu stiu, fa-te placuta, aranjeaza-te. Dupa parerea mea asta este calea spre popularitate daca iti doresti asta atat de multsmug

| Curiosu a răspuns:

LOL. Incearca sa ajuti sau macar sa te bagi in seama cu fetele mai popilare si sa iti faci un prieten care sta cu bietii mai "smegey"...pardon shmecheri.

| ruPfashu a răspuns:

Ii iei pe toti la rand.

| L3moNN a răspuns:

Sari de la etajlaughing

| eusix a răspuns:

Iti schimbi coafura, iti faci un prieten.sa fii buna la un obiect daca nu la spor, sa fii intelegatoare cu toti, sa ai un grup propriu de prieteniwinking