| Unlucky a întrebat:

Cum se devin mai populara in liceu?
P.S.: sunt boboaca.

6 răspunsuri:
| adisuper a răspuns:

De ce crezi că te-ar accepta mai repede dacă ai fi populară? Ţi-aş putea zice câteva metode să atragi atenţia, dar nu prea are rost să fi atât de disperată să o ai.

| Unlucky explică (pentru adisuper):

Macar incerc. Zi-mi "metodele" alea. straight face

| adisuper a răspuns (pentru Unlucky):

Primu lucru care mi-a venit în minte ar fi o tunsoare mai ˇciudat㡠(să zic aşa), ceva gen rasă pe juma de cap laughing, oricum las-o baltă restul sunt la caterincă şi întradevăr te-ar face mai cunoscută, dar nu pentru. lucruri pozitive

| тєqυιℓα a răspuns:

Pai imbraca-te neobisnuit, da-te mare, stai numai cu blondele si cu hipsterii, si barfeste-i pe toti.Succes garantat.

| strengaritzza a răspuns:

happy Pai eu nu am inteles niciodata chestia asta cu popularitatea... happy De ce trebuie sa va credeti asa de importanti?

| Unlucky explică (pentru strengaritzza):

Nu e chestie de importanta, faza e ca vreau sa ma inteleg bine cu toti colegii din liceu, fara sa existe probleme..sa ma accepte asa cum sunt. Si asta se va intampla doar daca sunt populara -_-