| teona125 a întrebat:

Cum pot scapa de solduri?! ..nu sunt foarte grasa dar nici foarte slaba dar nu imi plac soldurile mele, adica sunt ok dar daca as da putin jos de pe ele ar fi perfect love struck:*big grin

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Grătare repetate.

| lanadelsex a răspuns:

Alearga cat poti tu de mult.Si cand nu mai poti, alearga si mai tare... happy

| lady2in4black a răspuns:

Cu putin exercitiu si ceai verde sau negru

| teona125 explică (pentru lady2in4black):

Pai si ce exercitii as putea face? fac abdomene..si dans sportiv vinerea si sambata!

| lady2in4black a răspuns (pentru teona125):

Pai abdomenele sunt mai eficiente si incearca sa faci in fiecare zi cat poti.

| lauraalbu a răspuns:

Http://www.ele.ro/......lduri-6379 uite aici cateva exercitii. le fac si eu de ceva timp si chiar se vad rezultate.