| G_6716 a întrebat:

Cum redau luciul unei genti mai vechi?

Răspuns Câştigător
| Tommy a răspuns:

Daca este din piele, cu crema de maini precum Nivea. Multa cantitate, o lasi sa absoarba bine iar surplusul (eventual) il indepartezi cu o carpa suava (flanel) si freci cu miscari usoare. Vezi rezultatul imediat. Este valabil si la manusile din piele, inainte de a le pune la pastrare pe timpul verii, sa le aplicam un tratament identic. Si lucrurile vor parea noi si peste multi ani!

3 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Cu lac de textile happy

| leonet09 a răspuns:

I dai cu luci de buze laughing

| alma a răspuns:

Tommy are dreptate crema de maini este foarte buna pentru piele eu o folosesc pentru canapeaua din piele.Succes