| simplythebest123 a întrebat:

Cum sa-mi micsorez muschii de la miini, sunt excesivi de mari, sunt fata si nu stiu de la ce s-au dezvoltat atit de mult, punctez ca n-am fost la sala, si-mi este super rusine sa ma imbrac in maiouri pentru ca se vad. poate sunt ceva exercitii, solutii.

2 răspunsuri:
| Larissa20304050 a răspuns:

Buna, tot ce trebuie sa faci este sa faci exercitii, sa alergi, si sa te infasori cu folie alimenntara la maini cand faci exercitii, deoarece atunci cand le faci, o sa transpiri si automat o sa slabesti intr-un fel, happy Sper ca te-am ajutat happy Astept raspunsul taui

| simplythebest123 explică (pentru Larissa20304050):

Pai n-o sa-i dezvolt mai tare? precizez ca n-am pic de grasime pe miini, sunt doar muschi, si fooooarte mari, n-am fost la sala dar s-au dezvoltat si e jenant