| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai o rochie rosu cu negru la nunta...cu ce culori si cum trebuie sa te machiezi? Si accesoriile pot fi albe? Dar incaltamintea? Funda si vot pentru restul. happy

1 răspuns:
| AndreeaNC a răspuns:

Pantofii negrii, ar fi mai bine dar se poate si rosul. Machiaza-te in 2 culori, negru-rosu deoarecee trebuie sa te asortezi cu rochia, pnm. Depinde de accesorii, daca ai lantisor il poti lua alb, cercei la fel, bratara bineinteless. Distractieee placutaa la nuntaaaaaaa :***