| amalia1234 a întrebat:

Dati-mi sfaturi despre moda, fara smecherii. happy funda! big grin

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Fa-ti propriul stil.
Moda e trecatoare, stilul e vesnic happy

6 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Imbraca-te tinand cont de forma corpului: http://www.frumusele.ro/Tags/forma-corpului si in tendinte http://www.frumusele.ro/Tags/tendinte :)

| feraryyy78 a răspuns:

Incearca sa te imbraci diferit fata de ceelalti, fiecare trebuie sa fie unic in felul lui.

| PupicAndreea a răspuns:

Am citit chiar ieri intr-o revista. 1. jachetele din piele 2.haine sclipitoare(cu paiete) 3.gentutele imblanite 4.veste din blana ecologica 5.ghete cu tinte 6.caciulile cu mot 7.imprimeuri de camuflaj 8.manusi fara degete 9.geci matlasate 10.bijuterii din zale 11.genti cu franjuri 12. pulovere cu flori 13. jacheta collage 14. lantisoare multiple Sper ca te-am ajutat. =)

| PupicAndreea a răspuns:

Genti cu franjuri,pulovere cu flori, lantisoare multiple,jacheta collage, imprimeuri de camuflaj, geci matlasate, manusi fara degete, veste din blana ecologica, buze roz, camasi barbatesti, bijuterii din zale, haine cu paiete, gentute imblanite, jachete din piele si ghetute cu tinte Sper ca te-am ajutat. Fundita? happy