| ioaaaa_3693 a întrebat:

Dau funda!
Va rog sa ma ajutati si sa imi dati tratamente pentru a`mi creste sanii mai repedestraight face va implor sa ma ajutati pentru ca nu mai am incredere in mine...stiu ca nu aceasta este solutia corecta, dar am nevoie de ajutorpuppy dog eyes
Va multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Dar de ce vrei sa-ti creasca sanii mai repede? Crezi ca asa o sa arati mai inteligenta?

| Yng a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si obsesie ca si tine. si eu am cautat tot felul de tratamente. dar opinia mea este ca cele naturiste sunt cele mai bune pentru ca nu deregleaza ciclul normal de dezvoltare al corpului. eu am inceput sa iau tinctura de marar. costa cam 8 lei o sticlutza de la plafar 20-40 picaturi de 2 ori pe zi dupa masa luate cu putina apa. si mai exista un ulei tot pe baza de marar pentru masarea sanilor. poti sa bei si ceai de marar e bun. nici eu nu stiam chestia asta dar am intrat p mai multe site`uri si m-am informat. eu sunt multumita momentan desi iau cam de 2-3 saptamana. se vede o diferenta micuta. iti dai seama trebuie sa insisti ca nu pot sa-ti creaska asa din prima. sper ca ti-am fost de ajutor. bafta!

| maryellen91 a răspuns:

Ia steroizi si stimulenti de crestere...pot aparea mutatii ca parul pe picioare sau mustata...da te descurci sau mai bine lasa sa treaca timpul daca nu apeleaza la operatie

| hatze a răspuns:

Timpul!

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Cel mai bine ii sa ii masezi...iar daca ai si prieten si mai bine :->...sincer si serios, sa ii masezi o sa ii ajute sa creasca fermi, frumosi, bine definiti si sanatosi.