| pynnk a întrebat:

De la un timp am tenul cam gras.seara ma demachez ma spal dar dimineata ma trezesc cu fata unsuroasa sad si de la caldura mi se face uleioasa dc? ce as putea face?

2 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Iti spun eu cum sta treaba... fata ti se face uleioasa de la caldura(mai mult pe timpul veriicrying, ca si mie de altfel)...eu ma spal dimineata si seara cu sapun cu sulf si nu prea mai am fata uleioasa in timpul zileibig grin

| BIOO a răspuns:

Pentru ca nu folosesti produsele indicate si demachiantul! Cere-mi add pe id messenger lazarescu_constnatin! Mult succes!