| etmiky a întrebat:

Cum se penseaza sprancenelee? `m`am pensat si mi-am luat doar de jos si acum mi se pare ca arata uraat cryingm`am uitat si pe internet dar eu nu am acea forma la sprancene, am mai rotunde, adica nu pot sa fac acel v, si acum sunt subtiiri si rotunde crying

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Daca nu te pricepi,trebuia sa mergi la cineva sa-ti dea forma.
Se iau firele de deasupra pleoapei,asa incat sa ramana conturul natural,apoi le tragi pe cele dintre sprancene,apoi cele de deasupra daca sunt,si in final uitandu-te intr-o oglinda mare,asa incat sa le vezi pe amandoua,le faci forma. Dupa,te dai cu crema de calmare, de fapt hidratanta, apoi aranjezi cu o periuta.ja!