| デイダラくん a întrebat:

Deci... unghiile imi unt foarte fragile mi se murdaresc repede, cresc greu si nu stiu ce as putea face...sa fie si ele frumoase(ps. imi revin dupa rosul unghiilor dinainte de teza)um sa fac smai reasca mai repede
ps2.am foltene si numa ajkuta deloc as dori ceva naturist cam in maxim 1 saopt sa-mi creasca si mie macar 2 cm, HELP

Răspuns Câştigător
| warwara a răspuns:

Incearca tratamentul cu vitamina B2 de la Farmec, la mine a avut efect de multe ori.
Insa nu te astepta sa existe produse care sa iti accelereze cresterea unghiilor in ritmul in care doresti tu happy. Nu pot creste 2 cm intr-o saptamana. ritmul mediu de crestere este de 0. 1 mm/zi; si chiar mai lent in perioadele reci ale anului happy

2 răspunsuri:
| simona2010 a răspuns:

Eu am auzit ca uleiu de richid intaresc unghiile e un tratament pentru unghii si se gaseste la farmacii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egzista intaritor care te ajuta sa nu iti cada i un fel de lac transparent.