| Zapqa a întrebat:

Eu sunt acum creata cu parul mediu.Pana la vara imi creste pana aproape de fund.
Vreau sa ma rad pe o parte(deoarece am parul foarte des si nu va fi o problema), sa imi pun un cercel in ureche(acolo sus) sa imi fac varfuriile blonde(eu sunt castanie(natural))
Ce parere aveti?
P.S.:Sunt genul de fata de cartier!winking

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Eşti genul meu!hee hee
Şi eu sunt aşa, numai că şatenă [ închis ] şi vârfuri albastre. big grin
Ţi.ar sta binewinking
Baftaa!

| Zapqa explică (pentru AlleSss):

Ma bucur ca semanam la ceva. Mersi si te tzucck:*

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca de fapt esti o fata de oras, nu de cartier, educata, spalata si cu scoala. Faci cum crezi tu ca-ti sta mai bine tie, nu unei fete de cartier cum tu nu esti.happy

| Zapqa explică (pentru Mihaela1964):

"De cartier". adica mai libera(in sensul modei)
Nu imi prea plac rochiile sau fustele, aleg pantaloni cu turul lasat sau asa
Sunt fana hip-hop
Asta e de cartier la mine. happy

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Si eu sunt la fel (de cartier)big grin
Eu cred ca vine frumos.
Si eu am avut ideea de a ma rade intr-o parte, dar m-am razgandit pentru ca pare putin "ciudat"... Insa poti sa iti faci varfurile blonde (cum ai zis), iar in legatura cu cercelul (vad ca vrei sa-ti faci gaura in cartilaj, asa se numeste) este o idee bunawinking.
Sper ca te-am ajutat happy!

| Zapqa explică (pentru Adde29):

Mersi. Si chiar nu am stiut cum se zice laughing happy

| Adde29 a răspuns (pentru Zapqa):

Cu placere happy