| anamaria200517 a întrebat:

Fetelor,care este cel mai bun fond de ten cu un mare impact de acoperire?

4 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Niciunui baiat nu i place cum arata o fata cu fond de ten pe mutra, just sayin.

| anamaria200517 explică (pentru Lothar):

Mai,cu mult fond de ten nici eu nu sunt de acord
dar hai sa fim seriosi carui baiat nu i-ar placea sa aiba o fata finut machiata langa el smug

| Lothar a răspuns (pentru anamaria200517):

O fata naturala iti da sentimentul acela de "dulce, inocenta, gingasie", in schimb o fata machiata imi da sentimentul de "gol, tristete, maturitate"
Asta e doar parerea mea, mi as dori o fata nemachiata, asa as vrea eu o fata, sa fie dulce si inocenta

| Andraeea a răspuns:

Revlon color stay