| Ralluca99 a întrebat:

Fetelor, cum as putea sa imi fac parul sa creasca mai repede, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| PicoPico a răspuns:

Fii sigura ca parul nu o sa iti creasca instantaneu. Tine-te de "tratament" si ai rabdare.O sa vezi rezultate considerabile cam peste 2 luni.

6 răspunsuri:
| perfectlygood a răspuns:

Daca il tii mai mult timp sub jet de apa fierbinte il ajuta foarte mult sa creasca(la fel si unghiile cresc mult mai repede cand le tii in apa fierbinte)

| helena9206 a răspuns:

Poarta-l cat mai des prin in coada;) High ponytail http://www.womenfitness.net/wfimgank8/high_ponytail.jpg

| 重要人物 a răspuns:

Inceartca cu ulei de ricin. il gasesti la farmacii. ajuta la cresterea parului, a sprancenelor si a genelor.

| PicoPico a răspuns:

Uleiul de ricin te ajuta foarte mult.

| Ralluca99 explică (pentru PicoPico):

Am incercat si cu ulei de ricin si nu a functionat.

| LoLy9LoL a răspuns:

Nu pre poti face nimic...Dar poti sa-l ingrijesti si poate va arata bine asa cum e...
Sorry for u...sad