Întrebare recomandată | Kasandra1111111111 a întrebat:

Foloseste cineva tratamentul cu ulei de argan de la Avon?
Ce parere aveti?
Poti folosi si balsam daca folosesti acest tratament?
Este adevarat ca are un miros placut si rezista?

Răspuns Câştigător
| abriella a răspuns:

Dupa ce te-ai dat cu el, respecti indicatile de pe eticheta(adica cate minute sa stai cu el etc) iar apoi te speli normal cu sampon si balsamhappy

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tu vorbesti de asta?
http://2.bp.blogspot.com/......CN1719.JPG

Ai vazut ca scrie "leave-in" care in traducere mot-a-mot inseamna sa-l lasi in par? Adica se aplica pe parul umed inainte de uscare si se lasa acolo.Eu il folosesc de vreo 5 luni si imi mai pun si masti si balsam si nu are nicio legatura, dar nu mi se pare ca face cine stie ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da este bun acest ulei de argan.
Are un miros plăcut şi rezistă.
Poţi folosi şi balsam.
Te pup!

| Laugh25 a răspuns:

Din propria experienta zic ca nu e bun.
Eu mi-am luat si mi-a facut parul aiurea.
Mi l-a uns si la facut moale.
Si am incercat de mai multe ori si tot asa mi-a iesit parul.

| abriella a răspuns:

Da,este foarte bun, mie una chiar mi-a placut mirosul, acum depinde de fiecare ce ii place.depinde ce balsam folosesti!

| Kasandra1111111111 explică (pentru abriella):

Deci se poate folosi si balsam? Inainte sau dupa acest tratament?

| abriella a răspuns (pentru Kasandra1111111111):

Daca vrei poti sa folosesti.

| abriella a răspuns (pentru Kasandra1111111111):

Dupa ce te-ai dat cu el, respecti indicatile de pe eticheta(adica cate minute sa stai cu el etc) iar apoi te speli normal cu sampon si balsamhappy