| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Aş vrea să mă vopsesc într-o nuanţă de roşcat, dar problema este că am tenul de culoare măslinie şi nu ştiu cât de bine mi-ar sta. Mă puteţi ajuta cu o nuanţă de roşcat care s-ar potrivi cu tenul? Vă mulţumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

In general roscatul,mai ales roscatul deschis, este asociat tenurilor deschise, altfel pare artificial.Tie cred ca ti-ar sta bine un roscat cu reflexe violet sau un roscat inchis mai rece, chiar te-ar avantaja bine, ar fi in armonie cu tenul tau...
http://www.google.com/......tp?/imgres
Mai bine te-ai duce la salon, coafeza isi da seama mai bine ce ti s-ar potrivi.

15 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cel mai bine intrebi o coafeza, ea stie cel mai bine ce culoare ti-s-ar potrivi

| wforweirdo a răspuns:

Păi păi păi ai putea să îți cumperi o vopsea...ummm...nuanță de roșcat. Și aplici frumos uite așa pe păr și aștepți. Și te speli sau știu eu, și devii roșcată. Eu mereu așa fac și funcționează. Sper că te-am ajutat, te pup dulce. Fundiță? Ooo da mulțumesc!

| Tessa a răspuns (pentru wforweirdo):

Hmmm... Jenn, mi-ai fost de foarte mare ajutor. laughing

| wforweirdo a răspuns (pentru Tessa):

Ești printre puținele persoane care mi-au spus Jenn. Cu placere, ador să ajut lumea, știi bine.

| LolaLollita a răspuns:

Iti sugerez altceva. Vopseste-te bruneta bruneta, cu suvite rosii rosii. Mergi la un salon.

Răspuns utilizator avertizat
| AmanoYuno a răspuns:

Pai mai bine incerci sa iti dai reflexe roscate cu infuzii de castane sau henna

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

O nuanţă închisă, să nu arăţi a pirandă.

| armygirl a răspuns:

Nu! se potriveste destul de bine, o sa-ti stea bine, stai linistita

| th4inspiration a răspuns:

Te-ar avantaja un mahon, sau auberinge sau orice fel de roscat mai inchis iti recomand vopselele de la SYOSS sunt f bune, profesionale..chiar.

| Tessa a răspuns:

Va mulţumesc tuturor pentru răspunsuri şi îmi pare rău că nu va pot da fundiţă tuturor. sad

| Bitch24 a răspuns:

Hei..si eu am tenul la fel si m-am vopsit cu palette deluxe big grin

| Bitch24 a răspuns:

Rosu violet parca se numea..palette deluxe are o gama foarte restransa de roscat

| BlackScorpion1998 a răspuns:

Ia o poza cu tine si pune-o in photoshop si schimbati culoarea parului.Incearca mai multe nuante de roscat si vezi care ti se potriveste.