| anonim_4396 a întrebat:

Hei >fetelor:"

Stiti cumva ..cum pot scapa de iritatie dupa ce ma epilez "acolo". Nu stiu cum pot preveni aceasta iritatiecrying e jenanta

Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| ukukuku a răspuns:

Buna. Parerea mea e sa te dai cu o creme dupa epilare sau cu Spray!happy eu am trecut prin acceasi perioada de curand insa mi-am cumparat un Spray de la Lidl si acum nu mai am treaba chatterbox bafta!

| Noreasontosimle a răspuns (pentru ukukuku):

Cum se numeste Spray-ul?big grin

5 răspunsuri:
| Georgy98 a răspuns:

Ohouuu! Poti face asta si cu crema, apoi incearca ceai de musetel sau o crema de laptisor de matca! Nu stiu daca va functiona, nu fac asa ceva momentan... pupici ♥♥♥

| ukukuku a răspuns:

E de la Cosmetic plan! Lotiune dupa epilare!