| Chérrrie a întrebat:

happy
Peste o saptamana o sa imi fac unghiile si m-am gandit sa mi le fac cu gel. Insa manichiurista de la salon a zis ca imi poate pune tips-uri sau sa imi faca constructie cu gel. E prima data cand mi le fac asa. Ar trebui sa imi pun tips-uri sau mai bine sa imi fac constructia cu gel? Care sunt mai rezistente?

P.S mentionez ca unghiile mele sunt cam scurte si nu cred ca or sa mai creasca mult intr-o saptamana, ca mi le-as fi pus pe unghie naturala. Stiu ca procedeul asta dauneaza unghiilor, dar mi le fac doar de sarbatori asa, deci o data nu cred ca o sa le afecteze prea tare.
Funda celui mai bun raspuns. Multumesc! happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristinutza18 a răspuns:

Alea cu gel tin cel mai mult si mai ales ca nu iti cresc unghiile repede... sfatul meu e sa-ti pun unghii cu gel