| Ana0127 a întrebat:

Hei TPU, mi-am pentru prima data unghii si cand am mers la fata respectiva m-a intrebat cat de lungi le vreau (am tipsuri) si acum mi-se par prea lungi ce as putea face sa le am mai scurte?
La ea nu pot merge fiindca ma simt nasol si este destul de departe.
Vreau sa va mai spun ca mi-a spus o colega ca profa de mate nu ne lasa cu unghii false la scoala, anul trecut a pus-o pe o colega sa si le dea jos, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Cata1987 a răspuns:

Indicat ar fi sa mergi la cea care ti le-a pus.cu siguranta te va rezolva imediat.mai repede decat ai putea tu.dar daca nu, ai putea sa iei o pila speciala pentru gel si sa te apuci de treaba.
spor la treaba...vei avea putin de lucru daca nu te pricepi