| catty443 a întrebat:

Hei. vreau sa ma fac cu nuantator.nu m-am mai facut pana acum.am parul castaniu inchis, dar la soare se vede mai deschis si am ochii caprui.cu ce culoare mi-ar sta bine? si care sunt avantajele & dezavantajele nuantatorului? dau funda pentru cel mai bun sfat!

Răspuns Câştigător
| SantaClaus a răspuns:

Ei binee...Nu stiu care culoare ti-ar sta cel mai bine, probabil culoarea care iti place cel mai mult si cu care te simti tu binehappy. Un avantaj este faptul ca se duce dupa mai multe spalari si nu o sa ai probleme cu profesorii, parintii etc., iar un dezavantaj este faptul ca nu coloreaza in totalitate: de ex. daca ai parul blond si vrei sa il vopsesti negru nu se va colora decat pana la castaniu inchis, iar daca il ai castaniu inchis si il vrei blond, cu nuntatorul nu poti obtine decat un castaniu inchishappy. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy. Succes!:*

2 răspunsuri:
| SantaClaus a răspuns:

Decat un castaniu deschis* scuzelaughing))

| Krosa a răspuns:

Buna caty cred ca ti-ar sta ine cu ochi negri sau albastri deschisi