| Ambasada a întrebat:

Heii happy
Am parul saten si sunt decolarata la varfuri si..stiti prea bine ca decolorarea nu e blonda,are nuante de portocaliu fara stralucire.
Ok, am fost data cu un nuantator la salon care a tinut foarte bine si a aratat si mai bine.
M-am dat si eu cu nuantator acasa dar nu a iesit uniform pentru ca mi se tot "frecau" varfurile de prosopul de pe spate.
Intrebarea mea e Ce pot sa fac sa fie uniforma culoarea? daca imi pun parul in argint eventual? sau. punga de aia de plastic? Helpp laughing.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ia-ti un sampon violet si da mai mult cu el si vei avea o nuanta frumoasa.
Eu il am pe asta
http://www.oja.ro/......mpon_2.jpg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Alege punga de plastic.
Te pup!

| TPUSenior01 a răspuns:

Punga de platstic. este mai buna,! Bafta :*