| lll0veee a întrebat:

Culoarea parului meu este saten, acum o lună am fost la Vopsit, am vrut gri la varfuri. Mi l-au decolorat pana varfurile au prins culoarea de castaniu deschis si au bagat o culoare gri foarte inchisa care se vedea doar la lumina. Dupa prima spalare s-a luat toata culoarea de gri si am ramas la varfuri cu castaniul deschis. Credeti ca pot obtine gri deschis cu un sampon gri?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate doar cu vopsea blond platinat. Iti recomand sa folosesti produsele Kalos, deoarece sunt de calitate si culoarea parului pe care o doresti va persista.

| lll0veee explică (pentru anonim_4396):

Am cumparat deja Shampoo Silver reflex de la Kallos, dar nu stiu cat de bun e si daca chiar l ar putea face gri deschis. +nu prea stiu cat timp sa il tin in par