| anonim_4396 a întrebat:

dau funda vreau sa ma apuc de modeling am 16 ani si am nasul putin cocosat (rupt) este vreo posibilitate sa fiu respinsa pe baza asta? Chiar daca ma voi opera peste 2 ani?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna pentru modeling este bine să fii inaltă nu cred că nasul este un impediment, cum am zis trebuie să fii inaltă si să ai corp si picioare frumoase, si evident să stai ore in șir pe tocuri inalte sau platforme depinde ce i ti cer ei acolo.

| Myssteriusthanlife a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Buna :* Am 1 69 pe tocuri am 1 74 an picioare lungi ( prea lungilaughing) si am talie mica.dar totusi am vre.o sansa?

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Dacă doar nasul e problema nu e nimic rău. Te primeşte dacă în rest ai calităţi pentru modeling.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu ești puțin deformată și păroasă nu faci nimic.