| Sensitive a întrebat:

in curand ma voi duce la mare si am nevoie de un sfat:la plaja voi folosi ulei de masline,dar stiu ca nu protejeaza pielea, ce sa fac? sa imi iau si o crema cu protectie solara? daca da, cum le folosesc? imi dau cu amandoua odata sau cum?

Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Uleiul de masline folosestel dupa ce pielea s-a bronzat putin altfel risti sa te cojesti pentru ca ti se arde foarte repede pielea. dupa a 3-a zi foloseste uleiul pana atunci da-ti cu crema solara si nu exagera cu statul in apa pentru ca te vei bronza si neuniform si plus de asta te vei arde pe spate.stai si in apa cat vrei dupa ce se prinde putin bronzul:* bafta

funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat