| MLSS a întrebat:

Heyy!:* FUNDA. Vreau sa imi cumpar o solutie pentru protejarea parului impotrvia arderii parului cu placa. Puteti sa-mi dati sfaturi si un produs anume.
Multumesc frumosss, va puppp :*

Răspuns Câştigător
| CausingCatastrophy a răspuns:

Heei,cea de la gerovital plant este foarte buna:Ser hidratant termoprotector, arata cam asa:http://www.icosmetice.ro/......ent.jpg,le poti incerca si pe cele de la syoss dar au mult alcool si nu sunt recomandate, sper ca te-am ajutat:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| illusion a răspuns:

Exista la Avon un ser pentru varfuri despicate. E super bun, eu l'am folosit timp de 1 an jum si nu am avut probleme, cum nu l'am mai folosit a inceput sa mi se degradeze parul si sincer, am renuntat cat de cat la placa.

| imitatiedeom a răspuns:

Indreaptatil cu fieru de calcatwinking. S-au nu ti`l mai indrepta.

| DanielleDanielle a răspuns:

Eu ma folosesc cu produse Avon. E o gama larga cu produse pentru ingrijirea parului. Sunt bune si cele de la L'oreal si Syoss pe care la fel de mult le ador.Mult succes

| GREWup a răspuns:

Buna :*
Eu folosesc o solutie spray de la Kallos. Esti un Spray de par pentru protectie termica, protejeaza parul de caldura emanata din uscator, pleaca sau ondulator.
Spray`ul arata asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ai putea incerca multe alte produse de la Kallos pentru par;)
Iti garantez ca sunt foarte bune:*
Fundita?;;)

| mitttza a răspuns:

A aparut acum nu demult unul la Oriflame, e destul de bunisor, recomand, si cele de la Syoss si Loreal sunt bunicele!