| cevacumva a întrebat:

Iubitu meu s-a suparat ca am stat la altu in brate cand eram la scoala,, am gresit chiar asa rau, adica se simte inselat pentru atat. funda :

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Pune-te in situatia lui si imagineati-l pe el in bratele alteia...tie ti-ar conveni? Daca il iubesti si vrei sa fie numai al tau, nu iti va conveni.Cand iubesti pe cineva, nici macar in joaca nu trebuie sa faci asta ca se poate interpreta cu atat mai mult daca e o persoana geloasa.Ai grija pe viitor la comportamentul tau.Bafta!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai comis un act destul de nasol, e logic ca se considera un act inselator daca stai in bratele altuia si te mangaie (nu e voie) doar piretenul. Ii ceri iertare si nu mai repeti acel gest neplacut.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Da, şi eu m-aş simţi. Nu de alta, dar e şi aiurea, ai iubit şi stai la altul în braţe, stai la elhappy.

Baftă!

| anonimgl a răspuns:

Nu e frumos ce ai facut.Tu daca ai fi vazut alta fata in bratele lui ti-ar conveni?

| valentynrobert a răspuns:

Da logic gandeste-te daca tu ai fi in locul lui tie tiar placea?

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ai numele "fatadeasteapta" dar nu prea esti.In locul lui ma desparteam de tine sau iti intorceam "favorul"

| cevacumva explică (pentru DirectDinBerceni92):

Mersi tuturor pentru raspunsuri da ma iertat, mi-a zis doar sa nu se maI REPETE.

| LoStEyEs a răspuns:

Fatadesteapta, tu chiar esti fata proasta straight face pai cum naiba sa nu se supere?! tu nu te-ai supara daca el ar imbratisa alta fata?! App cati ani ai? thinking thinking

| smegcristy a răspuns:

Tio spun drept in fata :esti o curva tu nu intelegi ca noi barbati suntem fiinte care isi amara "premiul" si daca el ar sta cu alta in baie tu nu la-i palmui?