| xFaith a întrebat:

La nunta matusii mele m`am decis sa port o rochie lunga cu corset [ corsetul fiind un visiniu inchis ] Iar mama spune sa ma dau cu gloss roz. iar eu i-am spus ca ma voi da cu un ruj` mai visiniu. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Pai. da.te cu un ruj mai visiniu sa se potriveasca si cu corsetul

7 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Eu ti-as recomanda un ruj nude sau roz pal. Rujul visiniu mi se pare ca imbatraneste, iar daca ai si rochia de culoarea aceasta, efectul va fi cam ciudat... Nu stiu ce varsta ai, dar daca ai sub 25, poate chiar sub 30 nu iti recomand in nicio imprejurare ruj visiniu. Bafta.

| Deutzeuh a răspuns:

Cel visiniu categoric.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Hei!
Cred ca mama ta are dreptate! Chiar daca si rujul si corsetul au aceeasi culoare nu inseamna ca va arata si bine! Eu zic ca mai bine te dai cu glossul roz in loc de visiniu daca vrei sa arati mai natural! Si tine minte: cu cat mai natural cu atat mai frumos!

| rux2828 a răspuns:

Mai bine tiai da cu un glos visiniu deoarece sa r asorta cu corsetul dar daca nu s-ar potrivi asa de bine dati cu un glos roz dar nu foarte.

| viky98 a răspuns:

Pai eu zic ca mama ta are dreptate.Adica sa nu fie un roz de Barbie dar ca fie ceva mai deschis la culoarewinking. Funda?

| ConsTiintA a răspuns:

Daca rujul este deschis adica sa nu fie chiar asa inchis merge, dar totusi ar merge si un gloss roz

| gabri00 a răspuns:

Eu as spune sa te dai cu rujul visiniu nu o asculta pe mama ta daca iti place rujul fa cum vrei