| zambetcald a întrebat:

La voi profesorii fac observatii in scoala asupra vestimentatiei elevilor?

Răspuns Câştigător
| FunnyMoment a răspuns:

La noi e obligatorie o bluza alba (indiferent daca e cu model sau fara) si cravata albastra.In rest nu comenteaza nimeni nimic de vestimentatie sau pantofi (avem voie si tocuri dar mai discrete)

6 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
da.mai comenteaza uneori cate o profa de felul cum ne imbracam.chatterboxdar de obicei se abtinlaughing

| Chris a răspuns:

Nu. S-au facut cateva observatii la sfarsit de an, cand deja era insuportabil de cald, iar unii colegi purtau pantaloni scurti. In rest, nu are nimeni treaba si cred ca asa si e normal. Fiecare e liber sa-si exprime personalitatea.

| Callme a răspuns:

Glumesti?!laughingIn fiecare ora fac observatii legate de haine/machiaj rolling eyes

| Kikoo a răspuns:

La noi da.

| Deeutzica a răspuns:

Da desigur daca nu ne inbracam cu uniforma amenda da ce au la cap

| Denis1997 a răspuns:

Vai de mine avem o profesoara care latra in continu la noi cum ne imbracam!