| NebunaTha032 a întrebat:

Luni prietena mea da o petrecere in pijamale si m-a rugat sa o ajut cu decoratiuni, jocuri, muzica si tematica.Dar eu nu stiu ce sa fac.
-Ce decoratiuni pot face?
-Ce jocuri copilaresti pot pregati?
-Ce muzica vom asculta?
-Ce tematica va avea petrecerea?
Oare putem aranja o prezentare de moda pe tematica petrecerii?

Răspuns Câştigător
| AbigailCiobotaru a răspuns:

-Ce decoratiuni pot face?
Uite, la o petrecere in pijamale nu se pune accent pe decoratiuni, decat sa faci ceva, mai bine aduna perne cat mai pufoase sau in forma de animale, etc.
Ce jocuri copilaresti pot pregati?
Foarrrte simplu : 1. vechiul joc : adevar, provocare, procent, foc in sura, ce ai face daca. 2. adu rujuri si legati-va la ochi si incercati sa va rujat, e foarte amuzant. 3. nelipsitele batai cu perne 4. aduceti-va machiaje si machiati-va unele pe altele cat mai strident sau amuzant posibil laughing 5. puteti vedea o comedie romantica sau puteti sa va uitati la vine-uri laughing) nu te saturi niciodata de elewinking
Ce muzica vom asculta?
Ascultati o muzica care sa nu fie foarte galagioasa... ceva de fundal ca sa puteti purta conversatiiwinking puteti sa propuneti fiecare ce melodii sa ascultati si ascultati pe randwinking
-Ce tematica va avea petrecerea?
Este o petrecere in pijamale..deci nu are nevoie de o tematica...pur si simplu distrati-va happy
Oare putem aranja o prezentare de moda pe tematica petrecerii?
Sigur ca puteti, dar credeti-ma ca la petrecere o sa va vina multe alte idei, si veti face ce nu va asteptati.
Distractia placuta! Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| 03Didy03C a răspuns:

Poti aduce baloane, pernute in forme haioase. ca si muzica..pff sia chandelier, lana del rey diet mountain dew, menaito. Puteti sa va machaiti cu ochii inchisi, sa faceti sendwiciuri ciudate. oricum sper ca te.am ajutat.

| Margareta2014 a răspuns:

Apai depinde, petrecere de copii sau de adolescenti?

| HDCristi a răspuns:

La decoratiuni poti face zombi, lilieci, etc. La jocuri va puteti juca : baba oarba, batia ascunselea etc. La

| HDCristi a răspuns:

La muzica : ce fel de muzica va place, tematica: in stil halloween, puteti face o prezentare de moda in stil halloween