anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Niciodata nu mi-am vopsit parul.Pana intr o zi cand am incercat sa folosesc nuantator.Sunt blonda si am cumparat unul brunet cu nuante de violet.Inainte nu stiam de aceste nuante. L am folosit de cateva ori dupa ce am asteptat sa se duca tot. Apoi m am mai facut si am folosit 2 pliculete.Am parul mediu. Vreau sa stiu daca mai ramane ceva din acel nuantator pe parul meu.Acum m am spalat de 4 ori pentru ca nu mi placea acea nuanta de violet.se vedea prea intens.(poate ca am folosit 2 pliculete.)inca n am scapat de acea culoarea.mai e putina. da vreau sa stiu daca o sa revin la culoarea mea naturala. fara sa mai am putin nuantator.in timp presupun ca se duce.asa cum am observat la spalat. da nu vreau sa ramana nuante de violet. dupa cum am spus m am mai facut...si am revenit la culoarea mea.cand ma spal inca mai iese din el.cred ca trebuie sa ma spal mai des ca sa se duca tot.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita si eu m-am fakuth cu 2 pliculete si la fel cu brunet cu nuante violete si cu timpul se va duce mai ales ca ai pus 2 pliculete se va duce putin mai greu dar parul tau va reveni la culoarea initiala ca la inceputwinking