| DanaQ a întrebat:

Pt cele/cei care ati incercat (si reusit) sa slabiti: cum ati ati reusit acest lucru? ce ati facut? in cat timp ati scapat de kg. nedorite?

2 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Sport si Dieta...chiar daca este greu, este natural si o sa apreciezi mai mult rezultatul, decat cu cine stie ce medicamente sa slabesti fortat si apoi sa-ti atarne pielea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da minune de faptura, scumpa mea prietena a slabit foarte frumos din cauza depresiei happy, nu a mancat 3 zile calumea, adica mai nimic happy, a luat'o o stare asa frumoasa de lesin, si a slabit vreo 3 kg happy.
Incearca, merge la sigurwinking.

Slabesti prin sport draga, si asa iti tonifici si masa musculara fara sa te alegi cu vergeturi.