| Valentina_Alicessa_1994 a întrebat:

Sallut si OMG ....acum o sapt la servici ma cam manca capullaughingnu m-am gandit nici o secunda ca as avea paduchi...dar intr-o i cand eram la make-up imi iese un paduche pe fata lolrolling on the floor))) (acum rad atunci am plans)...nici macar nu stiam sigur daca e paduche asa ca am cautat pe Google imagini si da, asa era era un paduchee omg... dupa acest mini-inccident am incpeut sa fac baie de 2-3 ori pe zi cu sampoane, otet intr-un final mi-am luat un sampon..acum abia am iesit de la baie si sper sa numai am.....totusi imi este frica si nu stiu ce sa fac.....PS:am aflat de la cine am luat, o prietena de-a mea iar intrebarea este :cum sa fac sa ii spun ca are paduchi? nu vreau sa o jicnnesc vreau sa o ajut sa scape de ei!

2 răspunsuri:
| Unicornverde a răspuns:

Pur si simplu ii zici. Si apoi daca se supara ii zici si tu ca na... nu are de ce sa se supere tu vrei sa nu se faca de ras sau din astea.winking

| Valentina_Alicessa_1994 explică (pentru Unicornverde):

Ok i-am zis si a dato pe stilul ala'ca ce ca eu nu am ca esti nebuna"in fine mersi oricum