| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 16 ani si vreau sa imi las parul sa creasca...momentan nu m-am decis care va fi "freza finala" sa spun asa...momentan parul meu arata in mare parte precum http://www.pictureswd.com/......012_11.jpg
Ceea ce nu stiu eu este cum sa il ingrijesc... daca ma puteti ajuta..multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Foloseste sampon si balsam de la Garnier cu caviar. De asemenea poti face si diferite masti cu ou si ulei de masline. Amesteci cele doua ingrdiente bine, aplici masca pe par si o ti aproximativ o ora. Aceasta masca se aplica de 2 ori pe saptamana iar in aproximativ 3 saptamani incep sa se vada rezultate.

| RorySan a răspuns:

Eu una am incercat cu galbenus de ou si ulei de masline si mi-a mai crescut un pic

Succes

| Irinamujoperufe a răspuns:

Eu am parul foarte lung, am facut si unele reclame la cosmetice. Parerea mea este ca te pot ajuta mastile facute in casa, gen: galbenus de ou, ulei de masline, limpezit cu otet de mere sau zeama de lamaie diluata in apa, iar eu mai nou folosesc si un spray de la gerovital anticadere, pentru ca o data cecreste inlungime firul de par e mult mai expus la deteriorare... https://www.facebook.com/....../photo.php